Country House

NÁVRHY A REALIZACE ZAHRAD

ZAHRADNÍ ARCHITEKT

 
 
Garden

"Každá zahrada je jiná, má jinou okolní krajinu, jiné světlo, jiné skryté kouzlo. Baví mne kouzlo místa odhalit a tím ho proměnit v něco jedinečného."

 

Služby

Nabízím služby zahradního a krajinného architekta

Aby zahrada vypadala hezky, přirozeně a přitom měla své kouzlo, je důležité, aby měla jasný koncept a zároveň byla rozdělena na zóny a zákoutí. Skloubit tyto dva zdánlivě protichůdné požadavky není vždy jednoduché, ale to mě na mé práci baví nejvíc. Výsledek pak dělá zahradu jedinečnou.

Konzultace zdarma

Zdarma Vám zpracuji nabídku po předchozí osobní konzultaci. Nabídka obvykle obsahuje popis základní situace a požadavků klienta. Dále kalkulaci ceny za studii, technický výkres a za osazovací plán.

Studie

Po zahájení spolupráce začínám přípravou studie. Ta obsahuje skici, nákresy konceptů, podrobnou vizualizaci finálního konceptu a 3D vizualizace.

Realizace projektu

V případě zájmu zajišťuji kompletní realizace svých studií, včetně zpracování technické dokumentace a osazovacího plánu, pokud byste se rozhodli zajistit realizaci svépomocí nebo přes svého dodavatele

Nenašli jste zde informaci, která Vás zajímá?

 
Golden Gate Park

Kdo jsem

Bc. Helena Kolesárová, DiS.

Vystudovala jsem právo, ale protože mne práce v tomto oboru neuspokojovala, a vždy mne bavila práce se zahradou a designem, řekla jsem si - bylo by fajn se do toho ponořit naplno. Tak proč to nezkusit? 

A tak jsem přerušila právní praxi a rozhodla se vystudovat druhou vysokou školu, tentokrát obor Zahradní a krajinářská architektura na ČZU v Praze. 


Konečně dělám to, co mě opravdu naplňuje a kde se cítím být sama sebou... :)

 

Kontakt

Park Trees

103 00 Praha 10 Benice

h@flori.cz

777 131 311

Thanks for submitting!